
New products
Mayor's Combo Pack
- Regular
- $80.00
- Sale
- $80.00
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Dark Chocolate Raisins with Roasted & Salted Almonds Gold Tray
- Regular
- $15.00
- Sale
- $15.00
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Gourmet Candy Tray
- Regular
- $37.00
- Sale
- $37.00
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Pastel Chocolate Cherries
- Regular
- $11.00
- Sale
- $11.00
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Almond Caramel Popcorn
- Regular
- from $8.75
- Sale
- from $8.75
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Banana Chips
- Regular
- $3.75
- Sale
- $3.75
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Deluxe Handled Gift Basket
- Regular
- $158.00
- Sale
- $158.00
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Large Handled Gift Basket
- Regular
- $124.00
- Sale
- $124.00
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Medium Handled Gift Basket
- Regular
- $86.00
- Sale
- $86.00
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Roasted & Salted Corn Nuts
- Regular
- $4.00
- Sale
- $4.00
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Natural Walnuts
- Regular
- from $5.50
- Sale
- from $5.50
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Roasted & Salted Almonds
- Regular
- from $7.25
- Sale
- from $7.25
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Natural Almonds
- Regular
- from $6.25
- Sale
- from $6.25
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Yogurt Pretzels
- Regular
- $7.00
- Sale
- $7.00
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Chocolate Pretzels
- Regular
- $8.50
- Sale
- $8.50
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Yogurt Almonds
- Regular
- from $8.50
- Sale
- from $8.50
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Yogurt Raisins
- Regular
- from $6.95
- Sale
- from $6.95
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Dark Chocolate Jumbo Raisins
- Regular
- from $8.00
- Sale
- from $8.00
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Tropical Mix
- Regular
- from $7.25
- Sale
- from $7.25
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Mixed Nuts
- Regular
- from $8.50
- Sale
- from $8.50
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Dried Fruit Mix
- Regular
- from $8.25
- Sale
- from $8.25
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Super Mix
- Regular
- from $7.25
- Sale
- from $7.25
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Tasty Trail Mix
- Regular
- from $7.25
- Sale
- from $7.25
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Spicy Mango
- Regular
- $7.50
- Sale
- $7.50
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Dried Pineapple
- Regular
- $6.00
- Sale
- $6.00
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Dried Mango
- Regular
- from $6.00
- Sale
- from $6.00
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Dates
- Regular
- from $4.75
- Sale
- from $4.75
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Dried Figs
- Regular
- from $8.00
- Sale
- from $8.00
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Pitted Prunes
- Regular
- from $4.75
- Sale
- from $4.75
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per
Dried Pears
- Regular
- from $7.50
- Sale
- from $7.50
- Regular
-
Sold Out
- Unit Price
- per